Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Dom, Ogród

Wyroby z Włoch, które pozwalają czuć się jak we włoskiej kuchni

Wyroby z Włoch, które pozwalają czuć się jak we włoskiej restauracji proponuje marka North Coast. Asortyment prezentuje się perfekcyjnie, wobec czego nikt nie będzie mieć problemów z odnalezieniem mozzarella buffala dostosowanej do jego podniebienia. W North Coast można też zakupić włoskie pomidory w butelkach, oliwy tłoczone z najlepszych jakościowo oliwek, czy wędliny zrobione bazujące na wloskich recepturach. Są to propozycje od tak cenionych producentów jakimi są: Ben’s Original, AGRIFORM bądź MENU. Sklep udostępnia także przepisy z jakich da się naszykować smaczne potrawy, do których produkty można zakupić w punkcie sprzedaży. Są to: potrawy główne, sałatki, przekąski, lub desery. Dania posiadają przeróżny poziom trudności przygotowania: od prostego po skomplikowany. Jeżeli zaś zechcą dowiedzieć się więcej o asortymencie bądź o propozycjach przygotowania potraw, to mają możliwość skontaktować się ze sprzedawcami albo zaglądać do profilu w social mediach.

Warto zaglądać do aktualności, bo to gwarantuje stały wgląd do propozycji produktowej, ponieważ sklep oferuje je regularnie. North Coast importuje a także dystrybucją włoskich wyrobów spożywczych, jak i na dodatek sprzedaje jedzenie z Francji, Hiszpanii, Grecji i z Anglii. Są to wyroby od aż 70 wiodących wytwórców klasy premium. Firma ma prawo do wyłącznej sprzedaży na rynku polskim, co ofertę kształtuje jako wyróżniającą się.

Kupujący mogą zaopatrywać się tutaj w: oliwy, produkty świeże, mrożonki oraz w wino. Do robiących zakupy będą wliczać się: sklepy wielkopowierzchniowe, sieci sklepów delikatesowych, ponad 2100 sklepów zajmujących się sprzedażą detaliczną, umiejscowionych w całym kraju a także więcej niż 1800 kupujących z rynku HoReCa. Zamówienia można składać aż przez sześć dni w tygodniu, bo North Coast ma własne pojazdy dostawcze i współpracuje z cenionymi firmami transportowymi. Dostawy odbywają się bezzwłocznie po wpłacie pieniędzy za zamówienie.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz