Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Usługi

Nbot: innowacyjna aplikacja dla pośredników nieruchomości

Nbot to innowacyjna aplikacja dla pośredników nieruchomości. Z użyciem Nbot otrzymuje się dostęp do wszystkich ogłoszeń prywatnych i agencyjnych, ze wszystkimi zdjęciami a także z numerami telefonów z około dwustu serwisów. Jest to ogromne źródło wiedzy, sprawdzające się zarówno w obsłudze klienta oferującego nieruchomość, ale też poszukującego nieruchomości w celu nabycia lub najmu i mającego konkretne preferencje. Dodane do aplikacji kluczowe elementy procesu marketingowego wyjątkowo mocno usprawniają proces pozyskiwania ogłoszeń, a obsługiwanie klienta popytowego przeniesiona jest na bezkonkurencyjny dotychczas pułap.

Tak nowatorskie wyjście jest bardzo pożyteczne. Wiodące zalety, jakie wykazuje wyszukiwarka ofert nieruchomości to: wysyłanie ofert ze wszystkimi fotografiami, z około dwustu portali, dostęp do ogłoszeń indywidualnych i biurowych z numerami telefonów ze wszystkich portali, opcja szybkiego ustalenia danych kontaktowych do właściciela na podstawie ogłoszenia agencyjnego, informowanie o naruszeniu umowy na wyłączność, szybkie aktualizowanie kwot w ofertach otwartych, błyskawiczne oraz precyzyjne określanie ceny oferty nieruchomości a także dostęp do ogłoszeń z podanymi ulicami i szczegółami ogłoszenia. Jest to w takim razie kompleksowe rozwiązanie, jakie bazuje na łatwej obsłudze.

Program dla biur nieruchomości, agentów nieruchomości i ekspertów mających kompetencje do oszacowania wartości nieruchomości nie jest udostępniany klientom indywidualnym. Jest opracowany z myślą o profesjonalnym użyciu. Na stronie www narzędzia można dostrzec, w jaki sposób odnaleźć oraz przesyłać ogłoszenia. Informacje są przekazane w sposób przystępny, czyli wyjątkowo czytelnie. Wystarczy zarejestrować darmowe konto, żeby mieć do wszystkiego dostęp. Oferty da się bardzo prędko zmienić na własne i od razu przesyłać do klientów, co bardzo usprawnia pracę pośredników nieruchomości.

Biura nieruchomości mogą również kontrolować, kto oraz w jakiej kwocie reklamuje takie same domy, co pozwoli funkcjonować lepiej niż konkurenci branżowi. W programie umieszczone są wszystkie domy osób prywatnych wystawione od 2018 roku, jak i oferty agencyjne. Znaczy to, iż korzystający nie przeoczy żadnego z ogłoszeń.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz