Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Biznes, Finanse

Kto i w jakiej formie może korzystać z pożyczek unijnych

Jedną z popularniejszych form finansowania firm w ostatnim czasie są pożyczki unijne. Sama Unia inwestuje ogromnie dużo środków w rozwój gospodarek swoich członków, zarówno w formie dotacji bez konieczności zwrotu jak również i kredytów i pożyczek. Dzięki dotacjom zostało do tej pory zrealizowanych rzeczywiście sporo inwestycji, i wspomogło to bardzo gospodarkę naszego kraju. Dla przedsiębiorców z kolei świetną opcją jest kredyt unijny dla firm, bo ma on kilka plusów. Przede wszystkim naprawdę dużą zaletą tego typu kredytu są koszty, znacznie niższe niż w przypadku produktów bankowych. Niekiedy można nawet znaleźć kredyty bez żadnego oprocentowania i prowizji, a z reguły to będzie znacznie mniej niż w przy komercyjnych produktach. Dlatego też cieszą się one takim zainteresowaniem, pomimo że przed ich otrzymaniem należy spełnić liczne warunki. Propozycja tego typu kredytów i pożyczek kierowana jest do dość szerokiego grona beneficjentów.

Korzystać z nich między innymi mogą przedsiębiorcy indywidualni oraz małe i średnie firmy. Ale taka forma wsparcia dostępna jest także dla osób bez pracy, które zamierzają ruszyć ze swoim biznesem, placówek oświatowych i szkół czy wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni. Formy dofinansowania są różnorodne, poza samymi pożyczkami obejmować też mogą wejścia kapitałowe i poręczenie kredytów. Dość spore są również możliwości wykorzystania uzyskanych środków. Dla bezrobotnych osób, jakie by chciały ruszyć z własnym biznesem, bardzo dobrym rozwiązaniem będzie pożyczka unijna na start. Dużym zainteresowaniem się cieszą kredyty rozwojowe, jakie można przeznaczyć na kupno urządzeń i maszyn czy też inwestycję w nowe rozwiązania technologiczne. Dla wielu przedsiębiorców pożądana może być pozyczka unijna dla firm obrotowa, dzięki której finansować będzie można bieżącą działalność gospodarczą. Dostępne są także pożyczki na inwestycje związane z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii i pracami termomodernizacyjnymi.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz