Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Motoryzacja, Transport

Wyposażenie kamperów wynajmowanych w CarGO!

Wyposażenie kamperów wypożyczanych w CarGO! to rzeczy standardowe, dzięki jakim można w sposób bezpieczny i wygodnie podróżować. Wynajmujący mają możliwość też zdecydować się na wyposażenie uzupełniające. W dniu wynajmu każdy z pojazdów jest po przeglądzie a także wysprzątany. W wyposażeniu podstawowym umieszczone są: zewnętrzna markiza przeciwsłoneczna, bagażnik na rower, preparaty chemiczne do systemu sanitarnego, pełna butla z gazem, napełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania samochodu kempingowego oraz klimatyzacja. Wyposażenie uzupełniające to: stół i krzesła kempingowe, dodatkowa butla gazowa, rower górski, wyposażenie kuchenne, łańcuchy do jazdy po śniegu, jeszcze jedna lodówka kompresorowa, komplet dodatkowej chemii, opony do jeżdżenia w warunkach zimowych, hulajnoga elektryczna, mata zewnętrzna i kamera GoPro z dodatkami. To pokazuje, że można komfortowo podróżować o każdej porze roku. Kamper pozwala na większą swobodę.

Wypożyczający często decydują się na przyczepy kempingowe HOBBY oraz z całej Grupy Pilote. Są to przyczepy nowe, jak i używane. Wypożyczanie kamperów używanych pozwala na skorzystanie z oferty CarGO! takim osobom, które nie mogą pozwolić na zakup nowego pojazdu. Dodatkowo, oferowany jest serwis, o ile jest to konieczne. CarGO! to firma dyktująca zasady w wynajem kampera ze względu na paroletnie doświadczenie. Wnętrza w kamperach są przygotowane komfortowo. W rezultacie nie tak duża przestrzeń jest niedostrzegalna. Na wąskich, znajdujących się w Europie ulicach kampery tej rangi sprawdzają się idealnie.

Klasa Comfort to kampery dla sześciu osób, cechujące się praktycznym wyposażeniem i ekonomicznością. Z chęcią wynajmują je rodziny z dziećmi. Można także wybierać modele Prestige. Sa one półzintegrowane, czyli złączą w sobie wydajność oraz komfort. Pośród korzyści mają: ogrzewanie grawitacyjne oraz system klimatyzacji dla części mieszkalnej. Tego typu kampery rekomendowane są dla rodzin i ludzi podróżujących ze znajomymi. Dostępna jest również klasa najwyższa, cechująca się maksymalnym wykorzystaniem powierzchni przy równoczesnym zachowaniu licznych korzyści. Wyposażenie w nich to między innymi: panel solarny, telewizor LED, klimatyzacja dla części mieszkalnej oraz ogrzewanie grawitacyjne.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz