Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Inne

Jakie plusy i minusy mają ścienne lamele

Wnętrzarskie trendy mocno się zmieniają z upływem czasu. To, co akurat jest modne w temacie wykończenia wnętrz głównie zależy od tego, jakie materiały są dostępne. Równie istotne są nowinki technologiczne oraz nowe materiały. Nowości pojawiają się co jakiś czas, lecz obecnie dostępna pula materiałów pozwala tworzyć bardzo dużą liczbę bardzo ciekawych projektów. Wśród nich każdy klient znajdzie to, co się spodoba. A możliwości projektowe jedynie będzie ograniczać wyobraźnia projektanta. No i rzecz jasna budżet inwestora.

Jednym z bardziej popularnych pomysłów są lamele. To układ listewek układanych w pewnej odległości pod kątem prostym do powierzchni pod nimi. Ułożenie w takiej formie daje parę istotnych korzyści. Przede wszystkim, zmienia się optyka pomieszczenia. Zależnie od kierunku ich ułożenia uzyskuje się efekt podwyższenia lub wydłużenia. Dodatkowo lamele ścienne dają odczucie głębi. I po trzecie elementy te świetnie rozpraszają fale dźwiękowe, dając przyjemną akustykę w całym pomieszczeniu i równocześnie wygłuszając je odrobinę.

Tyle zalet posiadają te cienkie listewki. Jeśli się doda, że to dość tanie rozwiązanie, to przepis na sukces jest gotowy. Zatem nikogo nie powinno dziwić, że lamele cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród projektantów jak i klientów. W zależności od użytego materiału i wielkości modułu, będą pasować jako wykończenie dowolnego pomieszczenia. Można dopełnić nimi eleganckie wnętrza, lecz równie dobrze odnajdą się w prostym stylu skandynawskim albo surowym loftowym klimacie.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz