Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Motoryzacja, Transport

Jak dobrać odpowiednio felgi przy tuningu samochodu

Tuning samochodów jest coraz popularniejszy, szczególnie że w wielu przypadkach można to zrobić przy niedużych kosztach. Oczywiście jeśli ktoś by chciał mocno zmodyfikować układ zawieszenia oraz silnik to liczyć się musi z dużymi wydatkami, lecz w przypadku tuningu optycznego aż tak drogo nie będzie. Dlatego też posiadacze samochodów, którzy chcieliby wyróżnić się jakoś, bardzo chętnie będą sięgać po rozmaite opcje, a jedna z najbardziej popularnych to tuning felg.

Obręcze montowane przez fabrykę czasami może nawet są i dość ładne, lecz ich projektanci raczej nie mają możliwości na zbytnie szaleństwo. Zupełnie inaczej jest, jeżeli ktoś się będzie decydował na felgi JR Wheels. Ten polski producent jest jednym z najbardziej znanych w świecie tunerów, zresztą trudno się dziwić jeżeli się przejrzy jego ofertę. Ilość wzorów jest ogromna, co z jednej strony daje mnóstwo różnych możliwości klientom, ale z drugiej sprawia, że niekiedy trudno się ostatecznie zdecydować.

Felgi concaver powinny się wyróżniać swoim wyglądem, lecz przy tym muszą pasować do danego pojazdu. Niestandardowe wzory i kolory czy też większa szerokość oraz średnica – to właśnie na te elementy patrzy się przede wszystkim przy wyborze. Ale w niejednym przypadku istotna jest również panująca moda i ewentualne trendy. Niektóre modele samochodów tuningowane są od wielu lat, i w ich przypadku zwyczajnie pewnych rozwiązań nie wypada założyć, bo nie będzie to dobrze widziane w środowisku. Kupując superlekkie felgi SL02 trzeba też pamiętać o dwóch istotnych kwestiach.

Nawet jeśli na zdjęciach znalezione felgi będą świetnie wyglądać, to po zamontowaniu do danego auta już niekoniecznie. Drobne szczegóły mają tu ogromne znaczenie, dlatego takie zakupy naprawdę trzeba dobrze przemyśleć, a najlepiej porozmawiać z jakimś specjalistą. Istotne jest także to, żeby przy tuningu nie zagalopować się za bardzo, zwłaszcza jeśli chodzi o szerokość. Przepisy naszego prawa nie zezwalają bowiem, żeby koła wystawały poza nadkola pojazdu, bo wówczas mogą się pojawić kłopoty z policją.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz